imprezy gminne kompilacja zdjęć

Zapraszamy do zapoznania się z terminami imprez i wydarzeń gminnych w 2019 roku.

 

21.02 - Bal Seniora

Więcej informacji:Bal Seniora już 21 lutego 2019 - informacje

 

14.04  - Niedziela Palmowa

Jak co roku, Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną w Gminie Kołbaskowo. Na konkurs należy wykonać palmę wielkanocną, która formą i użytym materiałem nawiązuje do tradycji własnoręcznego przygotowania palm wielkanocnych. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Gminy Kołbaskowo. Szczegóły wkrótce.

Wydarzenie w serwisie Facebook >>


26.05 - VIII Ćwierćmaraton Bielika

Ósma edycja popularnego w regionie Ćwierćmaratonu Bielika na trasie Siadło Dolne - Moczyły - Pargowo (ok. 11 km) odbędzie się w niedzielę, 26 maja 2019 roku. Szczegóły o zapisach wkrótce.
Informacje zamieszczamy tutaj:

Wydarzenie w serwisie Facebook >>


29 czerwca zapraszamy na Gminny Spływ Kajakowy - informacje >>

 

24.08 - Dożynki gminne

Dożynki Gminne odbędą się 24.08.2019 roku na placu przy świetlicy w Kołbaskowie. W programie koncerty, mnóstwo atrakcji, tradycyjnie zapraszamy do udziału w konkursach. Szczegółowy program oraz regulaminy konkursów dożynkowych wkrótce.

Wydarzenie w serwisie Facebook >>


31.08 - Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana

Zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie artystyczne "Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana", które odbędzie się 31 sierpnia 2019 roku, na placu przy świetlicy w miejscowości Moczyły. Nie zabraknie klimatycznych koncertów, konkursów i innych atrakcji. Szczegóły wkrótce.

Wydarzenie w serwisie Facebook >>

W październiku tradycyjnie odbędzie się Biała Sobota.

Pin It