Kołbaskowska Karta mieszkańca

KKM to program realizowany przez Gminę Kołbaskowo. Przystąpił do niego nowy partner - Leroy Merlin. Przygotował ofertę antysmogową.
- Posiadanie karty mieszkańca uprawnia do korzystania z ulg, rabatów i zniżek na różne usługi i produkty. Dzięki niej mieszkańcy zyskują więcej możliwości spędzania wolnego czasu w naszej pięknej gminie – mówi Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo.


Nowy partner programu - Leroy Merlin, rozpoczął akcję na rzecz dobrego klimatu w Gminie Kołbaskowo - #stopSMOG Kołbaskowo.
- Zdajemy sobie sprawę, że mamy wpływ na środowisko, zwłaszcza te najbliższe. Chcemy działać dla dobrego klimatu w Gminie Kołbaskowo i tym samym przystąpić do Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca w roli Partnera jako sklep Leroy Merlin Kołbaskowo. Co proponujemy? Dla każdego posiadacza Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca przygotowaliśmy specjalną ofertę antysmogową: 5% rabatu na zakup nowego pieca gazowego jedno lub dwu-funkcyjnego; 15% na elementy wymiany instalacji grzewczych, elementy kominowe i podłączeniowe – informuje Leroy Merlin.
Regulamin promocji dla posiadaczy KKM dostępny jest w Punkcie Informacyjnym i u Doradcy Klienta Sektora Technika w sklepie Leroy Merlin Kołbaskowo, Ustowo 49. Termin obowiązywania zniżki: 1.03-30.06.2021.


Przypomnijmy wcześniejszych partnerów naszej karty mieszkańca. To:
- Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu (niższa cena dla posiadaczy KKM od ceny podstawowej na wydarzenia);
- Fun Fit Studio (niższa cena na zajęcia w GOKSiR);
- Restauracja "Rucola" w GOKSiR (10% zniżki na produkty własne - dania, ciasta, kawa);
- Master Oriental Food, Warzymice 44a/1 (15% zniżki);
- Raste Rafał Strzykała - Rajkowo 20 (10% zniżki na meble standardowe);
- Mobilne Usługi Podologiczne - Małgorzata Chołuj (10% zniżki na zabiegi podologiczne, dojazd do klienta gratis, co trzeci zabieg maseczka regeneracyjna na stopy gratis).
Kołbaskowska Karta Mieszkańca, to program skierowany do mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy do wnioskowania o wydanie karty. Wniosek znajdziemy TUTAJ >> bądź w Urzędzie Gminy. Wypełniony dokument należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy w Kołbaskowie lub przesłać za pomocą profilu zaufanego, bądź operatora pocztowego.


Mieszkaniec niezameldowany na terenie Gminy Kołbaskowo dołącza do wniosku pierwszą stronę formularza PIT lub ZAP3 (część bez dochodów), w którym w rubryce zamieszkania podany jest adres w Gminie Kołbaskowo. Czas oczekiwania na wydanie karty wynosi do 30 dni. O dacie odbioru karty, wnioskodawca zostanie powiadomiony smsem lub mailem.

Pin It

Bądź na bieżąco