wymiana szyby
Szklarze, na zlecenie Gminy Kołbaskowo, wymieniają szyby na przystankach autobusowych w naszej gminie. Wczoraj cztery szyby wymienili m.in. na przystanku Warzymice Hurtownia. W sumie wymieniono aż 46 sztuk! Także w Kamieńcu, Pargowie, Rosówku, Smolęcinie, Bobolinie, Barnisławiu, Warniku, w Stobnie, Będargowie oraz w Siadle Górnym, Siadle Dolnym, Kurowie i Smętowicach. Kosztuje to ogromne pieniądze. Cena obecnej usługi wynosi ok. 10 tys. zł.
 
Niestety, w trakcie wstawiania nowych szyb, pojawiały się informacje o kolejnych zniszczeniach. Kolejne pieniądze trzeba będzie przeznaczyć na naprawę.
Szanujmy naszą własność! Jeżeli widzisz, że ktoś niszczy wiatę, poinformuj nas. Można zadzwonić do Referatu Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy Kołbaskowo (tel. 91 884 90 53), albo do Straży Gminnej w Kołbaskowie (tel. 91 311-00-14).

 

---

13.10.2020

Z przykrością informujemy, że akty wandalizmów na przystankach autobusowych w naszej gminie nie ustają. Po raz kolejny Gmina Kołbaskowo zmuszona została do skorzystania z usług szklarza. Kosztuje to ogromne pieniądze. Cena obecnej usługi wynosi ok. 10 tys. zł. Do wstawienia jest aż 46 szyb.

Przystanki niszczone są niemal w całej gminie. I w części południowej, w Kamieńcu, Pargowie i Rosówku. I w zachodniej – w Smolęcinie, Bobolinie, Barnisławiu i Warniku. Także w północnej w Stobnie, Będargowie i Warzymicach oraz w środkowej - w Siadle Górnym, Siadle Dolnym, Kurowie i Smętowicach.
Szanujmy naszą własność! Jeżeli widzisz, że ktoś niszczy wiatę, poinformuj nas. Można zadzwonić do Referatu Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy Kołbaskowo (tel. 91 884 90 53), albo do Straży Gminnej w Kołbaskowie (tel. 91 311-00-14).

Pin It

Bądź na bieżąco