W dniu 14 marca 2012 r. przy Zespole Szkół w Przecławiu w godzinach 9.00-17.00 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne w ramach programu NFZ. Badania skierowane są do pań w wieku 50-69 lat

Na badania można zarejestrować się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00 pod nr telefonu 58 666 2 444 lub 801 080 007 lub na stronie www.rejestracja.fado.pl

Na każdą z przebadanych pań czeka upominek firmy ZIAJA. Badania można wykonać raz na dwa lata. Na badania prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty i zdjęcie z poprzedniego badania.

Mammografia, czyli rentgenowskie badanie piersi, to najbardziej skuteczna metoda w diagnostyce wczesnych objawów raka piersi. Wczesne wykrycie tego nowotworu gwarantuje niemal 100% pewności na wyleczenie choroby, dlatego warto się badać. Co więcej, mammografia jest badaniem bezpiecznym i wykonywanym przy użyciu minimalnej dawki promieniowania rentgenowskiego.

Badania wykonuje firma FADO Centrum Usług Medycznych z Gdyni. Jest to największy w Polsce świadczeniodawca, który do wykonywania badań wykorzystuje mammobusy. Każdego dnia aż 13 mobilnych pracowni mammograficznych FADO bada kobiety niemal w całej Polsce.

Podczas badania panie będą miały możliwość wzięcia udziału w konkursie „Zyskaj spokój z FADO”. Wśród wszystkich uczestniczek konkursu rozlosowane zostaną: Nagrody Główne w postaci 3 karnetów na tygodniowy wyjazd do Sanatorium w Nałęczowie, a także zestawy kosmetyków Ziaja, kosze słodyczy firmy Bałtyk oraz kupony na bezpłatne badania mammograficzne dla pań, których nie obejmuje Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Pin It

Bądź na bieżąco