W I części organizowanego już po raz drugi Forum Gospodarczego Gminy Kołbaskowo,– przedsiębiorcy mieli okazję zapoznać się z różnymi narzędziami wsparcia.
Gospodarzami wydarzenia  byli Małgorzata Schwarz – Wójt Gminy Kołbaskowo oraz Ryszard Wierzbicki – Przewodniczący Rady Gminy Kołbaskowo, którzy oficjalnie przywitali uczestników i gości, a także otworzyli II FORUM GOSPODARCZE GMINY KOŁBASKOWO, zaś w dalszej części służyli radą i wysłuchali sugestii przedsiębiorców, które mogą przysłużyć się usprawnieniu współpracy samorządu ze strefą biznesu w naszej gminie.


W pierwszej części Forum jako pierwszy ofertę dla przedsiębiorców przedstawił dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach – Jan Sławczyński. Następnie narzędzia wsparcia Szczecińskiego Funduszu Pożyczkowego w ramach Inicjatywy JEREMIE przedstawiła Magdalena Kurtiak – specjalista ds. pożyczek. O korzyściach płynących z przystąpienia do Północnej Izby Gospodarczej mówił Marcin Rabczyński. Instrumenty finansowe ukierunkowane na przedsiębiorców zaproponował Artur Bęben – dyrektor szczecińskiego oddziału Idea Banku w Szczecinie. Do korzystania z porad i doradztwa Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Zachodniopomorskim, zlokalizowanego przy ul. Kuśnierskiej 12b w Szczecinie zachęcał Damian Czarnowski.


W części drugiej – warsztatowej, prowadzonej przez Beatę Mąkolską, właścicielkę firmy Admolto i Magdalenę Janiak z Profi Biznes Group, uczestnicy mogli dowiedzieć się jak budować markę swojej firmy i jak kreować własny wizerunek oraz poznali zasady etykiety i savoir-vivre. (W załączeniu materiały szkoleniowe).

Pin It

Bądź na bieżąco