Dezynfekcja sieci wodociągowej - Barnisław, Bobolin, Kamieniec, Karwowo, Moczyły, Smolęcin oraz Warnik.
Centrum Usług Komunalnych w Kołbaskowie informuje, że w dniach 08.05.2026 – 12.05.2026 zostanie przeprowadzona dezynfekcja sieci wodociągowej w miejscowościach:
- Barnisław,
- Bobolin,
- Kamieniec,
- Karwowo,
- Moczyły,
- Smolęcin
- oraz Warnik.
W czasie dezynfekcji woda będzie miała parametry zgodne z obowiązującym w tym zakresie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.
Za utrudnienia przepraszamy.

