14.04 godz. 17:00 świetlica Moczyły - Klub Gier Planszowych! Na pierwszym spotkaniu klubu zagramy w gry: Wsiąść do Pociągu Europa, Było sobie życie Labirynt Wstęp wolny! Do zobaczenia!