XV Ćwierćmaraton jest już historią!
Kurz po Bieliku już opadł, przyszedł czas na podziękowania.
XV Ćwierćmaraton Bielika to wydarzenie, które nie mogłoby się odbyć bez uczestników, kibiców i całej sportowej energii, którą co roku wspólnie tworzymy. Ale równie ważne jest lokalne wsparcie – ludzi i firm, którym Gmina Kołbaskowo naprawdę leży w sercu.
Mamy ogromne szczęście, że od lat otaczają nas partnerzy, z którymi razem budujemy tę imprezę i którzy zawsze są obok wtedy, gdy trzeba działać, pomagać i rozwijać nasze wydarzenie.
Szczególne podziękowania kierujemy do naszego sponsora głównego DGS Diagnostics. Dziękujemy za ponowne zaufanie, nieocenione wsparcie i obecność. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że zawsze możemy na Was liczyć, że od lat patrzymy w tym samym kierunku i co roku robimy coraz to ładniejsze medale!
Dziękujemy także naszym lokalnym partnerom - liderom kulturalnego i sportowego życia gminy! Nie ma dla nich rzeczy niemożlwych: GOKSiR Przecław FunFit Przecław, Pałac Ostoja - Gmina Kołbaskowo dzięki za wsparcie organizacyjne, pomoc w przygotowaniu pikniku oraz zaangażowanie w loterię i nagrody dla uczestników.
Podziękowania kierujemy do CUK Kołbaskowo, którego pracownicy razem z nami promowali picie wody z kranu! Mamy nadzieję, że chociaż część z Was usunie wodę butelkowaną ze swojej codzienności.
Ogromne podziękowania kierujemy także do pozostałych partnerów, którzy wsparli naszą loterię w biurze zawodów: Hellas wear, BellaCiało Solaris Resort Sady Rajewscy, Strefa 3L - więcej niż trening
Ci ostatni zadbali dodatkowo o Waszą sprawność, zdrowie i dobrą energię podczas wydarzenia. Mamy nadzieję, że chętnie skorzystacie z zaproszeń na treningi do Strefy 3L i zostaniecie z nimi na dłużej!
DASMEDacademy.pl - dziękujemy za kurs obsługi AED i pierwszej pomocy!
Eurowidlak, Drogowcy, Ramirent Poland, 52 Drużyna Harcerska Silva, Football Factory – dziękujemy za wasze wsparcie organizacyjne. Mamy niesamowity komfort, że co roku z nami jesteście.
Ćwierćmaraton Bielika jest nie tylko świętem sportu, ale również dużym wyzwaniem organizacyjnym dla lokalnej społeczności. Dziękujemy mieszkańcom Siadła Dolnego, Moczył, Kamieńca i Pargowa za wyrozumiałość, cierpliwość i życzliwość w czasie trwania wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do Sołtysów oraz mieszkańców Moczył i Pargowa, którzy od lat wspierają nas w organizacji punktów nawadniania na trasie oraz pomagają tworzyć wyjątkową atmosferę pikniku na mecie. Dziękujemy!
Na koniec – ostatnie, ale absolutnie nie mniej ważne podziękowania kierujemy do Pawła Baczyńskiego, który od lat jest stałym i niezawodnym elementem naszej organizacyjnej rodziny. Paweł, dziękujemy za wsparcie i serce wkładane w to wydarzenie każdego roku!
Dziękujemy, że razem z nami tworzyliście XV Ćwierćmaraton Bielika. To dzięki takiemu lokalnemu wsparciu możemy co roku rozwijać to wydarzenie i budować coś naprawdę wyjątkowego!

