Gmina Kołbaskowo

Konwent i spotkanie beneficjentów programu Dom Kultury+

Wydarzenie "Konwent i spotkanie beneficjentów programu Dom Kultury+" na Facebooku

Wraz z Narodowym Centrum Kultury oraz  Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL zapraszamy na konwent oraz spotkanie beneficjentów w ramach tegorocznej edycji programu Dom Kultury+, które odbędą się w Przecławiu w terminie 1-3 lipca 2026 roku.

  • 01.07.2026 r. Konwent Domów Kultury w Przecławiu
  • 02-03.07.2026 r. Spotkanie Beneficjentów w Przecławiu

Spotkanie i konwent beneficjentów programu Dom Kultury+ odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Celem obydwu wydarzeń będzie wymiana doświadczeń i refleksji nad realizacją programu z perspektywy samorządowych instytucji kultury będących beneficjentami programu oraz animatorów i mentorów wspierających ich w procesie zmiany. Posłuży także budowaniu i wzmacnianiu sieci współpracy między domami kultury. Spotkanie będzie również okazją do spojrzenia na program Dom Kultury+ jako proces morfogenezy instytucji kultury, czyli stopniową, wewnętrzną przemianę sensu i formy działania instytucji kultury, która dzieje się nie przez dekret czy reformę, lecz przez doświadczenie, relacje i uczenie się w działaniu.

Udział w obydwu wydarzeniach jest bezpłatny. Zapewniamy program merytoryczny i wyżywienie. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu i hotelu. Dojazd i nocleg we własnym zakresie.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Prosimy o rejestrację udziału do 22 czerwca 2026 roku poprzez wypełnienie formularza online.

Zapraszamy do udziału we wszystkich trzech dniach!

Wydarzenia organizowane są przy współpracy i pod opieką Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności