Gmina Kołbaskowo

Dezynfekcja sieci wodociągowej - Barnisław, Bobolin, Kamieniec, Karwowo, Moczyły, Smolęcin oraz Warnik.

Centrum Usług Komunalnych w Kołbaskowie informuje, że w dniach 08.05.2026 – 12.05.2026 zostanie przeprowadzona dezynfekcja sieci wodociągowej w miejscowościach:

  • Barnisław,
  • Bobolin,
  • Kamieniec,
  • Karwowo,
  • Moczyły,
  • Smolęcin
  • oraz Warnik.

W czasie dezynfekcji woda będzie miała parametry zgodne z obowiązującym w tym zakresie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Za utrudnienia przepraszamy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności