Gmina Kołbaskowo

Ogłoszenie przetargów ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości położonych w Barnisławiu, Warzymicach i Kołbaskowie.

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Przecławiu i Kołbaskowie. 

Lp.  Księga wieczysta Obręb

Nr ew. działki

Pow. nieruchomości (ha)

Opis nieruchomości, przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego i sposób zagospodarowania

Cena wywoławcza nieruchomości netto (zł)

Wadium (zł)

1. SZ2S/…./… Barnisław  271/64 8,4852 Nieruchomość niezabudowana, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kołbaskowo uchwalonym uchwałą Rady Gminy Kołbaskowo Nr XLII/523/2022 z dnia 28 października 2022 roku oznaczona jest symbolami elementarnymi 2U/P – teren zabudowy usługowej i produkcyjnej oraz 19ITe – teren infrastruktury technicznej - elektroenergetyka, a w ewidencji gruntów i budynków działki oznaczone są symbolami klasoużytku dr, tj. drogi, N, tj. nieużytki, RIIIb, RIVa, RIVb i RV, tj. grunty orne. 12.727.800,00 1.272.780,00
2. SZ2S/…./… Warzymice 209/62 0,8605 Nieruchomość niezabudowana, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kołbaskowo uchwalonym uchwałą Rady Gminy Kołbaskowo Nr XIII/155/08 z dnia 31 marca 2008 roku (Dz.U. Woj. Zach. z 2008r. Nr 55, poz. 1264) oznaczona jest symbolem elementarnym 2.U – teren zabudowy usługowej, a w ewidencji gruntów i budynków działka oznaczona jest symbolem klasoużytku RIVb 1.760.000,00 176.000,00
3.

SZ2S/…./….

  

SZ2S/…./….

Kołbaskowo

124/5

wraz z udz. do 1/7 części w 

dz. nr 125/7

0,5005 

(dz. 124/5)

0,2171 

(dz. 125/7)

Nieruchomości niezabudowane, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kołbaskowo uchwalonym uchwałą Nr LIV/679/2024 Rady Gminy Kołbaskowo z dnia 02 lutego 2024 roku (Dz.U. Woj. Zach. z 2024r., poz. 1063) oznaczone są symbolem 1U-PS – teren usług lub składów i magazynów, a w ewidencji gruntów i budynków oznaczone są symbolami klasoużytku RIVa i RIVb, przy czym działka nr 125/7 będzie stanowiła drogę dojazdową. 69.685,50 69.685,50

Przetargi odbędą się w świetlicy gminnej w Kołbaskowie - Kołbaskowo nr 87 w dniu 22.10.2026 r. w tym:

  • godz. 9.00 – poz. 1, 
  • godz. 9.45 – poz. 2,
  • godz. 10.30 – poz. 3.

Przetarg przeprowadza się na każdą nieruchomość oddzielnie. 

Szczegóły w załączonym ogłoszeniu.

Pliki do pobrania:

Ogłoszenie
Format: pdf, 6.03 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności