smetowice

Smętowice

Smętowice1, 72-001 Kołbaskowo

Tel. 91 420 23 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.smetowice.pl.tl

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Smętowice znajduje się niedaleko Szczecina, na trasie pomiędzy Przecławiem a Kołbaskowem. Główną atrakcją gospodarstwa są zwierzęta takie jak: strusie, kangury, lamy, osioł, kozy i inne. Dla najmłodszych zorganizowany jest plac zabaw z trampoliną i zjeżdżalnią oraz boisko do piłki nożnej i siatkowej. Na terenie gospodarstwa można zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe: urodziny, spotkania rodzinne czy firmowe. Możliwe jest także skorzystanie z zadaszonej wiaty i paleniska oraz przejażdżki bryczką.

 

Rekreacja i wypoczynek w Trzynastu Dębach

Elżbieta Szewczyk-Poczwardowska

Kołbaskowo 1a

tel. 91/311-96-78,kom. 512-757-898

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.kolbaskowowypoczynek.pl/

 

Nie każdy z nas ma możliwość skorzystania z pełnego urlopu wypoczynkowego, a w związku z tym dalekich wyjazdów, dlatego proponujemy wszystkim chętnym wypoczynek jednodniowy lub weekendowy w niewielkiej odległości od Szczecina. Gospodarstwo, do którego zapraszamy na wypoczynek i rekreację znajduje się w zacisznym i urokliwym miejscu w pobliżu miejscowości Kołbaskowo w gminie Kołbaskowo, niedaleko miasta Szczecina, przy drodze krajowej Szczecin – Gorzów i Szczecin- Berlin.
Ze względu na takie położenie gospodarstwa dojazd do niego jest szybki i łatwy - rowerem, samochodem, autobusem komunikacji miejskiej (nr 81), PKS. Teren gospodarstwa dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych ( ścieżki dojazdowe, sanitariaty).
Proponujemy u nas wypoczynek dzienny w gronie rodziny, znajomych, przyjaciół, a także z samym sobą z dala od miejskiego i osiedlowego zgiełku. Zapraszamy na: grillowanie, ogniska, plac zabaw, boisko, wędkowanie z możliwością zakupu złowionych ryb.
Istnieje u nas możliwość zorganizowania uroczystości rodzinnych oraz imprez okolicznościowych dla przedszkoli, szkół, zakładów pracy, firm i innych grup zorganizowanych- w całym roku kalendarzowym. Dysponujemy również bazą noclegową w postaci 5-osobowego domku gościnnego oraz pola namiotowego i kempingowego.

 

logo-leszczynowy-sadLeszczynowy Sad - Agroturystyka

Będargowo 10
72-005 Przecław
tel: 91 311 62 27
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://leszczynowysad.szczecin.pl/

 


"Najderówka"
Gospodarstwo Agroturystyczne
Siadło Dolne 32
72-001 Kołbaskowo

Pin It

Bądź na bieżąco