Od kwietnia do listopada 2020 roku odpady biodegradowalne wywożone będą co tydzień według harmonogramu:

Kwiecień: odbiór we wtorki 7,15,21 i 28
Maj: odbiór we wtorki: 5,12,19,26
Czerwiec: odbiór we wtorki 2,9,16,23,30
Lipiec: odbiór we wtorki 7,14,21,28
Sierpień: odbiór we wtorki 4,11,18,25
Wrzesień: odbiór we wtorki 1,8,15,22,29
Październik: odbiór we wtorki 6,13,20,27
Listopad: odbiór we wtorki 3,10,17,24


Zgłoszeń dot. wywozu odpadów biodegradowalnych proszę dokonywać najpóźniej do piątku w tygodniu poprzedzającym dany wtorek, telefonicznie pod numerem telefonu: 91 884 90 49