Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej projektu Model nauki zdalnej dla niemieckich i polskich szkół podstawowych zlokalizowanych w pasie przygranicznym w miejscowościach Gartz, Casekow, Tantow, Kołbaskowie, Przecławiu i Będargowie w obliczu zagrożenia pandemicznego COVID – 19. Na stronie można pobrać materiały konferencyjne oraz dwujęzyczny podręcznik dotyczący efektywnego nauczania najmłodszych w trybie zdalnym.

Model nauki zdalnej dla niemieckich i polskich szkół podstawowych zlokalizowanych w pasie przygranicznym w miejscowościach Gartz, Casekow, Tantow, Kołbaskowie, Przecławiu i Będargowie w obliczu zagrożenia pandemicznego COVID – 19.

Głównym celem projektu jest opracowanie modelowych działań w zakresie zdalnej edukacji, które zostaną przygotowane w oparciu o wiedzę i analizę zespołu eksperckiego oraz na podstawie wymiany doświadczeń i praktyk stosowanych w szkołach niemieckich i polskich w czasie pandemii koronawirusa. Umożliwią one optymalizację działań kadry zarządzającej i grona pedagogicznego w celu stworzenia warunków dla skutecznego, bezpiecznego i efektywnego nauczania na odległość.

więcej informacji >>

Pin It

Bądź na bieżąco