22.07.2019

"Gmina Kołbaskowo. Tereny inwestycyjne". Dziś publikujemy 12 odcinek, ostatni naszego cyklu filmów pokazujących tereny inwestycyjne w Gminie Kołbaskowo. Najdłuższy, bo pokazujący wszystkie tereny w jednym odcinku. Zachęcamy do obejrzenia nie tylko potencjalnych inwestorów, ale także mieszkańców naszej gminy, Szczecina i ościennych gmin. Bo Gmina Kołbaskowo to nie tylko bardzo atrakcyjne tereny pod inwestycje, ale także piękne panoramy:)

Wszystkie odcinki pokazujące poszczególne tereny w miejscowościach Warzymice, Przecław, Kołbaskowo, Rosówek, Siadło, Karwowo, Ostoja, Stobno znajdują się w zakładce "film" na facebooku Gminy Kołbaskowo http://bit.ly/2Z3Euh3 oraz na you tubie http://bit.ly/2Gn4aOw

Więcej informacji? Zadzwoń do naszych specjalistów 91 88 49 035

 

 

7.07.2019

Dziś publikujemy kolejny film z cyklu "Tereny inwestycyjne" Gminy Kołbaskowo. W tym odcinku pokazujemy teren zabudowy usługowej w Warzymicach o łącznej powierzchni około 3 ha, położony przy drodze powiatowej Smolęcin – Warzymice. W tym miejscu w przyszłości pojawi się zachodnia obwodnica Szczecina.

 

 

6.07.2019

Publikujemy kolejny film z cyklu "Tereny inwestycyjne" Gminy Kołbaskowo. W tym odcinku pokazujemy teren w Siadle Dolnym, kompleks 16 działek przy drodze powiatowej Siadło Górne – Ustowo, w okolicy osiedla Wichrowe Wzgórza, o łącznej powierzchni około 1,5 ha, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Siadło Dolne to bardzo malownicza miejscowość nad Odrą, raptem kilka km od centrum Szczecina.

 

 

5.07.2019

Dziś publikujemy kolejny film z cyklu "Tereny inwestycyjne". W tym odcinku pokazujemy teren inwestycyjny pomiędzy Kołbaskowem a Moczyłami o łącznej powierzchni około 150 ha. Położony wzdłuż autostrady A6, po drugiej stronie Amazona. Przeznaczony pod zabudowę produkcyjną, składów i magazynów.

 

3.07.2019

Dziś publikujemy kolejny film z cyklu "Tereny inwestycyjne" Gminy Kołbaskowo. W tym odcinku pokazujemy teren inwestycyjny w rejonie Warzymic (koło Szczecina) o łącznej powierzchni około 14 ha, w pobliżu drogi krajowej nr 13 oraz planowanej obwodnicy Przecławia i Warzymic. Przeznaczony pod zabudowę usługowo – produkcyjną.

 

 

2.07.2019

Publikujemy kolejny film z cyklu "Tereny inwestycyjne" Gminy Kołbaskowo. W tym odcinku pokazujemy teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, o łącznej powierzchni około 3 ha, położony przy drodze powiatowej Stobno – Mierzyn.

 

 

Dziś kolejny film z cyklu "Tereny inwestycyjne". W tym odcinku pokazujemy teren w Przecławiu k. Szczecina (Gmina Kołbaskowo), położony pomiędzy drogą krajową nr 13 oraz aleją Brzozową o łącznej powierzchni około 30 ha. Przeznaczony jest pod zabudowę produkcyjno – usługową.

 

 

17.06.2019

W tym odcinku pokazujemy teren w Rosówku, o powierzchni 20 ha, wzdłuż drogi krajowej nr 13, przy granicy polsko-niemieckiej oraz Torze Motocrossowym. Przeznaczony jest pod zabudowę usługowo – produkcyjną.

 

14.06.2019

W tym odcinku pokazujemy teren pomiędzy Karwowem a Przecławiem, z akwenem oraz pięknym widokiem na Szczecin. Przeznaczony jest pod usługi o łącznej powierzchni około 0,5 ha oraz usługi turystyczne o łącznej powierzchni około 4,6 ha.

 

13.06.2019

Kolejny film z cyklu "Tereny inwestycyjne" Gminy Kołbaskowo. Dziś potencjalny teren inwestycyjny w Ostoi, o łącznej powierzchni około 200 ha, który zostanie przeznaczony pod usługi oraz usługi wielkopowierzchniowe. Położony jest na granicy Gminy Kołbaskowo ze Szczecinem (Gumieńce, ul. Okulickiego).

 

---

11.06.2019

Publikujemy pierwszy film z cyklu "Tereny inwestycyjne". Dziś teren w Przecławiu o łącznej powierzchni około 24 ha, wzdłuż drogi krajowej nr 13, w pobliżu budowanego domu kultury. Przeznaczony jest pod zabudowę usługowo – produkcyjną, przemysłową, składów i magazynów.

 

Pin It

Bądź na bieżąco