pakownie paczek

Wielkie pakowanie paczek dla Seniorów z naszej gminy miało miejsce we wtorek, 14 grudnia w GOKSiR w Przecławiu.


- Ta kampania świąteczna to efekt porozumienia Stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo z Gminą Kołbaskowo oraz firmą Amazon, która zasponsorowała nam paczki dla Seniorów. Stąd to dzisiejsze wielkie pakowanie. Przygotowujemy prezenty dla najbardziej potrzebujących seniorów z naszej gminy. Chcemy, żeby mogli cieszyć się świętami – powiedziała Renata Wójcik, prezes Stowarzyszenia KPGK.
- W paczkach są same niespodzianki, Seniorzy będą zadowoleni. Zawsze przygotowujemy ze stowarzyszeniem KPGK paczki dla dzieci, zrobiliśmy też Mikołajki, teraz postanowiliśmy zrobić też paczki dla najbardziej potrzebujących osób z naszej gminy. Paczki trafią do naszych Seniorów jeszcze przed wigilią – zapewniła Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo.
W sumie przygotowano 200 paczek z życzeniami świątecznymi. Akcja miała miejsce dzięki Stowarzyszeniu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, Gminie Kołbaskowo, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, Klubowi Młodego Ekologa oraz mieszkańcom naszej gminy.

Zobacz zdjęcia >>

Pin It