Mikołaj w przedszkolu

Mikołaj z dzwonkiem w dłoni i workiem z prezentami pojawił się wczoraj, 6 grudnia pod oknami Przedszkola Publicznego w Kołbaskowie.


- Pojawił się w pięknej, zimowej scenerii. Obraz, który dzieci ujrzały wywołał ogromny entuzjazm - mówi pani Patrycja Ingielewicz.

Brodaty gość po chwili znalazł się w drzwiach wejściowych przedszkola. Wszystkie dzieci zaśpiewały mu piosenkę "Mikołaj z czerwonym noskiem", a przybysz mógł odpocząć po długiej, żmudnej drodze na specjalnie dla niego przygotowanym tronie.

"(..) Dziękujemy za wyjątkowe spotkanie, za wspólne z nami czasu spędzanie. Sprawiłeś nam bardzo dużo radości, raz w roku wypatrujemy tak honorowych gości..."
- Zdaniem dzieci, przedszkole odwiedził prawdziwy Mikołaj. Wrażenia, jakie wywołała uroczystość na długo zapadną w sercach dzieci i nie tylko - dodała pani Patrycja.

W uroczystość została zaangażowana spora grupa osób. Placówka dziękuje panu Łukaszowi, bez którego ta uroczystość nie miałaby miejsca. Podziękowania kierowane są także do przedstawicieli Rady Rodziców z poszczególnych grup przedszkolnych, a także dla całego personelu Przedszkola Publicznego w Kołbaskowie, za przygotowanie pięknej zimowej scenerii i oprawy muzycznej. Koordynatorem wszystkich działań była pani Patrycja Ingielewicz.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W SERWISIE FACEBOOK >>>

Pin It