Rozdanie wyprawek

Kolejne cztery Kołbaskowie Wyprawki trafiły dziś do szczęśliwych rodziców z naszej gminy 😍 Powitalny prezent wręczyła Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo przed sesją gminną w GOKSiR.


- Witamy kolejnych mieszkańców naszej gminy. To dla nas wielka radość. Dorastajcie w szczęściu - powiedziała Małgorzata Schwarz.
Kochani Rodzice, gorąco zachęcamy Was do odbioru „Kołbaskowskiej wyprawki”. Akcja ruszyła w tym roku. W jej ramach każdy nowo narodzony maluszek, który zostanie zameldowany w gminie Kołbaskowo, lub którego rodzice posiadają Kołbaskowską Kartę Mieszkańca, otrzyma powitalny prezent. To personalizowana metryczka urodzenia, bawełniane body niemowlęce, bawełniany śliniak, bawełniana torba wielokrotnego użytku oraz list gratulacyjny.


Aby otrzymać wyprawkę, rodzic lub opiekun prawny musi w terminie do 6 miesięcy od daty urodzenia się dziecka złożyć wniosek do Urzędu Gminy Kołbaskowo. Można zrobić to osobiście, mailem na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., poprzez epuap lub za pośrednictwem operatora pocztowego. Zachęcamy!

Pin It