fotopulapki

Na ścieżkach rowerowych, Szlaku Bielika i innych miejscach w naszej gminie będzie bezpieczniej. To dzięki przenośnym fotopułapkom, którymi dysponuje Straż Gminna w Kołbaskowie.


- Wszelkie wykroczenia, wjazdy na ścieżki rowerowe autami, niszczenie czy wyrzucanie śmieci może zostać zarejestrowane. Obraz z kamery jest widoczny w naszej siedzibie. Jeśli będzie się działo coś złego, będziemy reagować - mówi Paweł Nelkowski, komendant SG w Kołbaskowie.
Strażnicy informują, że kamery będą ustawiane w miejscach, gdzie dotąd było najwięcej zgłoszeń.
- Zależy nam na tym, żeby mieszkańcy naszej gminy czuli się bezpiecznie i mogli wypoczywać w miejscach, gdzie jest porządek. Stąd intensyfikacja naszych działań w tym temacie - mówi Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo.
Oczywiście nadal o wszelkich wykroczeniach, mieszkańcy gminy mogą informować naszych strażników telefonicznie - 91 311-00-14.

Pin It