zpo kołbaskowo

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

Informujemy, iż w dniach od 16 marca do 23 marca 2020 r. należy złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2020/20201.

Deklarację można złożyć TYLKO online poprzez stronę naboru tj.: https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo


Instrukcja wypełniania deklaracji:
Na stronie https://nabor.pcss.pl/kolbaskowo, należy wybrać zakładkę: wypełnij deklarację.
Jeśli rodzic nie pamięta loginu i hasła założonego na etapie rekrutacji, prosimy kliknąć: wypełnij deklarację (jak dla nowego użytkownika).
Po wypełnieniu wszystkich danych zapisujemy deklarację i podajemy aktywny adres email, na który zostanie przesłany link do zakończenia procesu.
Konieczne będzie wskazanie jeszcze jednej danej. Link jest ważny tylko 3 dni!!! Bez aktywacji linku cały proces nie będzie ważny.
Proszę pamiętać, że w przypadku deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego należy wybrać placówkę do której dziecko już uczęszcza.


Deklarację o kontynuowaniu można wypełnić tylko do 23 marca 2020 roku.

W razie problemów można uzyskać informacje pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Informacje na temat naboru do przedszkoli podane będą na stronach internetowych oraz portalach społecznościowych Gminy Kołbaskowo oraz placówek oświatowych do 30 marca 2020 roku.

Pin It