ćwierćmaraton bielika

Aktualizacja 15.04.2020

Drodzy zawodnicy!

W związku z zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i po przeanalizowaniu najnowszych informacji, kierując się troską o bezpieczeństwo uczestników, Wójt Gminy Kołbaskowo podjęła decyzję o przeniesieniu IX Ćwierćmaratonu Bielika z planowanego terminu 30.05.2020 na dzień 26.09.2020 r. (z możliwością kolejnej zmiany terminu bądź odwołania).

Zadeklarowani i opłaceni Uczestnicy, którym nowy termin nie dopowiada, otrzymają zwrot poniesionej opłaty startowej.

Osoby te proszone są o przesłanie stosownej informacji do dnia 30.05.2020 na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. z podaniem imienia i nazwiska i konkurencji. Pieniądze zwrócone zostaną na ten sam numer konta, z którego dokonana została opłata.

Nie zgłoszenie deklaracji zwrotu wpłaty startowej do dnia 30.04.2020 będzie równoznaczne z akceptacją udziału w IX Ćwierćmaratonie Bielika w nowym terminie, czyli w dniu 26.09.2020 r.

Trzymajmy kciuki, żeby sytuacja w kraju się unormowała i byśmy mogli spotkać się na starcie!

 

-----

14.02.2020
 
IX Ćwierćmaraton Bielika już 30 maja 2020 roku.

Impreza każdego roku cieszy się większym zainteresowaniem amatorów sportu. W ramach imprezy obędzie się 11 kilometrowa rywalizacja biegowa, rowerowa oraz nordic-walking. Przewidziano także rekreacyjny rajd rowerowy.

Na mecie w Pargowie zorganizowany będzie piknik rodzinny. Osoby, które odwiedzą tego dnia Pargowo nie będą mogły narzekać na brak atrakcji!  Będzie czekała na nich m.in. rozbudowana strefa toru przeszkód o wdzięcznej nazwie „Bielik Challenge”, bogata strefa dla dzieci, „Bieg Malucha” z atrakcyjnymi nagrodami i przede wszystkim fantastyczna atmosfera.

W załączeniu zamieszczamy regulaminy IX Ćwierćmaratonu Bielika oraz Biegu Malucha.

Warto śledzić wydarzenie w serwisie Facebook >>

Zapisy:

Bieg:  https://www.protiming24.pl/startmeta/IXCB/


 

Pin It