Lodowisko w Przecławiu oficjalnie otwarte. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy.


Pierwsza ślizgawka w naszej gminie mieści się w GOKSiR w Przecławiu, za głównym budynkiem kompleksu, dokładnie w miejscu jednego z krytych kortów tenisowych.

Już kwadrans przed godziną 12 przed kasą pojawili się pierwsi miłośnicy jeżdżenia na łyżwach. Na taflę weszli piętnaście minut później. Na otwarciu była też Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo. - Życzę wszystkim dobrej zabawy. Sama również zamierzam któregoś dnia założyć łyżwy i poślizgać się - powiedziała.

Lodowisko jest czynne codziennie w godzinach 9 - 21 (wyjątkiem 31 grudnia - sylwester, tego dnia lodowisko będzie czynne do godz. 14, natomiast w Nowy Rok, 1 stycznia będzie nieczynne), do końca lutego 2020 roku. Jednocześnie na tafli może bawić się 80 osób. Wejścia turami na 60 minut, o pełnych godzinach.

Przy lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia łyżew (100 par w pełnej gamie rozmiarowej), wypożyczalnia pingwinków i kasków dla najmłodszych oraz strefa gastronomiczna.

CENNIK (dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca (KKM) i pozostałych gości):

- bilet normalny: 7 zł (KKM), 12 zł
- bilet ulgowy: 5 zł (KKM), 9 zł
- bilet rodzinny (2+2): 20 zł (KKM), 37 zł
- wypożyczenie łyżew: 7 zł
- wypożyczenie pingwinka: 7 zł
- wypożyczenie kasku: 5 zł

* Bilety ulgowe obowiązują dzieci i młodzież szkolną, studentów, emerytów i rencistów z ważnym dokumentem.

Pozostałe opcje typu: karnety, wynajem całego lodowiska (imprezy okolicznościowe), opcje dla jednostek oświatowych, itp., znajdą Państwo w cennikach zlokalizowanych na terenie lodowiska.

Życzymy wspaniałej zabawy!!!!

Więcej zdjęć >>

Pin It