pakowanie paczek

Finał akcji "Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach" w szkole Przecławiu za nami. Teraz dary trafią do Polaków z Litwy, Łotwy i Białorusi. - Przygotowaliśmy 1500 paczek, które trafi do do 1,5 tysiąca rodzin w trzech krajach - cieszy się Wojciech Woźniak, prezes Fundacji Polskich Wartości.

Akcję Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach – Boże Narodzenie 2019 wizerunkowo wspiera Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. Partnerem głównym akcji jest Grupa Azoty S.A., sponsorami Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., Polskie Terminale Sp. z o. o. oraz INFRA-PORT Sp. z o. o. i SEC Sp. z o. o. Patronat honorowy nad akcją objęli: Wojewoda Zachodniopomorski, Zachodniopomorski Kurator Oświaty i Wójt Gminy Kołbaskowo, a patronatem medialnym: TVP 3 Szczecin i Polskie Radio Szczecin. Zakupy i transport: Sieć Sklepów Netto.

 Galeria zdjęć w serwisie Facebook >>

Zapraszamy także do zapoznania się z relacją w serwisie Przeclaw24.pl >>

 

2.12.2019

Fundacja Polskich Wartości z Przecławia rozpoczęła kolejną akcję charytatywną skierowaną do naszych rodaków mieszkających na Kresach. To już szósta edycja „Paczki dla Rodaka i Bohatera na Kresach”.

Zbiórkę produktów rozpoczęto 13 listopada. Wielkie pakowanie odbędzie się tradycyjnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Przecławiu, 10 grudnia 2019 roku o godz. 16. Zebrane i zakupione dary zostaną przekazane Polakom z Litwy, Białorusi i Łotwy.

Patronat nad akcją, dzięki której paczki trafią do rodaków na Litwie, Białorusi i Łotwie, objęła pierwsza dama Agata Duda.

Oprócz Przecławia i Szczecina, w akcje zaangażowały się też inne miasta z Polski - mówił w "Popołudniowej Przeplatance" Radia Szczecin Wojciech Woźniak z Fundacji Polskich Wartości.

Więcej na stronie gminapolice.info

oraz radioszczecin.pl

Pin It