fot. https://znp.edu.pl/

Informacja dla rodziców dzieci uczęszczających do szkół na terenie Gminy Kołbaskowo:

- od dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kołbaskowie:

W związku z sytuacją, która może mieć miejsce w dniu 8 kwietnia 2019r. proszę Państwa o śledzenie strony internetowej Zespołu Placówek Oświatowych w Kołbaskowie, dziennika elektronicznego – dotyczy szkoły podstawowej oraz strony internetowej Gminy Kołbaskowo. W dniu  8 kwietnia 2019r. o godz. 6 30 - przedszkole oraz o godz. 7 00 - szkoła podstawowa, otrzymacie Państwo poprzez te strony informacje dotyczące sytuacji w tym dniu.


          Z poważaniem
Olga Strugała   
Dyrektor Zespołu Placówek  Oświatowych w Kołbaskowie

 

- od dyrektora szkoły w Będargowie

Szanowni Państwo, informujemy, iż istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo przystąpienia pracowników Oświaty do ogólnopolskiej akcji strajkowej, która rozpocznie się w dniu 8.04.2019r. do odwołania. W dniu dzisiejszym nie jesteśmy  w stanie określić czy będziemy mieli możliwość zorganizowania zajęć opiekuńczych. Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym począwszy od 8.04.2019r. w godzinach wczesnoporannych. Prosimy o wyrozumiałość dla nas w tym trudnym czasie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Będargowie

 

- od dyrektora szkoły w Przecławiu

Informacja dla Rodziców. W związku z sytuacją, która może mieć miejsce w dniu 8 kwietnia 2019 r. proszę Państwa o sprawdzanie strony internetowej Szkoły Podstawowej w Przecławiu, dziennika elektronicznego oraz strony internetowej Gminy Kołbaskowo. Najpóźniej do  8 kwietnia 2019 r., godz. 6.30 (przedszkole) oraz  godz. 6.45 (szkoła podstawowa), poprzez te strony, otrzymacie Państwo informacje dotyczące sytuacji w tym dniu.

Beata Bitel, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przecławiu

 

- od dyrektora gimnazjum

Szanowni Państwo
W związku z sytuacją, która może mieć miejsce w dniu 8 kwietnia 2019 r. proszę Państwa o sprawdzanie strony internetowej Publicznego Gimnazjum w Przecławiu, dziennika elektronicznego oraz strony internetowej Gminy Kołbaskowo.
Najpóźniej do 8 kwietnia 2019 r., ok. 6.45, poprzez te strony, otrzymacie Państwo informacje dotyczące sytuacji w tym dniu.

Z poważaniem

Agnieszka Milczarska
Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Przecławiu

 

fot. https://znp.edu.pl/      

Pin It