dzień psiaka i kociaka w schronisku

Piąty jubileuszowy Dzień Psiaka i Kociaka odbędzie się 30 września 2018 r. w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. 
 

Jak co roku, aby uczcić Światowy Dzień Zwierząt, przypadający w dniu 4 października, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej pragnie skupić uwagę nie tylko na zwierzętach, które poszukują właścicieli, ale także na tych, które żyją wśród otaczającej nas przyrody.

Obchody rozpoczną się uroczystym otwarciem ścieżki edukacyjno-ekologicznej, które odbędzie się o godzinie 13.00  przy pierwszej stacji ścieżki znajdującej się  w pobliżu pętli autobusowej w Dobrej ul. Szczecińska/Osiedlowa. Jak zapewniają organizatorzy, przed marszem będzie rozgrzewka poprowadzona przez Karola Bedorfa -  polskiego zawodnika brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki. W programie zabawa w podchody oraz  spotkanie z podopiecznymi fundacji Dzika Ostoja.

Warto przyłączyć się do spaceru także po to, by odwiedzić wystawę fotograficzną pn „Fauna gminy Dobra i okolic w obiektywie Przemka Wójcika”. 

Poza tym, uczestnicy festynu będą mogli poznać zwierzęta mieszkające w Schronisku, obejrzeć pokazy szkolenia psów, a także posilić się przy grillu i na pikniku. Dla dzieci czeka mnóstwo konkursów i zabaw, a także animatorzy - Czaruś i Kropka.

fauna-gminy-dobra 

Pin It