gminny spływ kajakowy

75 osób wzięło udział w II Gminnym Spływie Kajakowym, który miał miejsce w sobotę, 24 czerwca 2017 roku w Siadle Dolnym. Kajaki na Odrze prezentowały się urokliwie.

- To była fantastyczna wycieczka, widoki na Międzyodrzu są zjawiskowe, a najbardziej podobało mi się, kiedy wpływaliśmy w te wąskie kanały – mówi Julia ze Szczecina.
- Mnie najbardziej urzekły dziś piękne lilie. Ślicznie też jest na jeziorku Spokojnym. Znamy dobrze te tereny, bo jesteśmy z Siadła Dolnego, kto jeszcze nie miał okazji ich zobaczyć, to gorąco polecamy - mówią Liliana i Olek.
- Było sympatycznie, płynęliśmy bardzo atrakcyjną trasą, wokół piękne rośliny, taka prawdziwa natura. Brak słońca wcale nie przeszkadzał. Namawiamy wszystkich na spływ w przyszłym roku, zawsze to jakieś nowe doświadczenie – mówią Ola z Siadła Dolnego i Patryk ze Szczecina, którzy po spływie zjedli pyszną kiełbaskę z grilla.
Można też było upiec sobie kiełbaskę na ognisku i porozmawiać na łonie natury, a na najmłodszych czekała wielka trampolina i pyszny sok z warzyw. Chętni mogli też ze strażakami popływać po Odrze. Łódka wypływała co chwilę.
- Też popłynęłam i wszystkim polecam taką wycieczkę. Mamy szczęście mieszkać w pobliżu tak wyjątkowego i unikalnego w skali Europy miejsca jak Międzyodrze, dlatego zapraszam na kolejną edycję imprezy – mówi Małgorzata Schwarz, wójt Kołbaskowa.

Galerię zdjęć ze spływu można obejrzeć na profilu Gminy w serwisie Facebook >>

Pin It