Szanowni Państwo,   
w obliczu dynamiki zmieniających się przepisów związanych z ochroną środowiska, zachęcam Państwa do wzięcia udziału w Projekcie „Proekologicznie znaczy logicznie – szkolenia dla MMŚP z województwa zachodniopomorskiego”, jako odpowiedź na wyzwania stawiane przedsiębiorcom w aspekcie zarządzania środowiskowego.  
W ramach kompleksowego wsparcia szkoleniowo – doradczego dowiedzą się Państwo, m. in. w jaki sposób finansować inwestycje proekologiczne z zewnętrznych źródeł oraz jak zmniejszyć opłaty za zużycie energii.

Będzie to doskonałe połączenie nauki i praktyki, a także wyjątkowa sposobność wymiany doświadczeń wśród 100 przedsiębiorstw z obszaru województwa zachodniopomorskiego.  

Jestem przekonana, że udział w projekcie będzie dla Państwa cennym doświadczeniem, a wypracowane efekty w ramach niniejszego projektu, przełożą się na wymierne wskaźniki ekonomiczne w Państwa Firmie.

Jeśli wyrazicie Państwo chęć wzięcia udziału w projekcie, bardzo proszę o wypełnienie dokumentacji zgłoszeniowej, dołączonej do niniejszego pisma i przesłanie kompletu dokumentów do dnia 31 października 2014r. na adres: EUROSOLUTIONS, ul. Małachowskiego 2B, 64-800 Chodzież.
Uczestnicy projektu (2 osoby z każdej Firmy) zwolnieni są z opłat w ramach realizowanych szkoleń.  


Dane kontaktowe:

Monika Rozmarynowska – Kierownik merytoryczny

Tel.: 67 211 30 60; 506 448 466

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.proekologicznie.eurosolutions.pl

Pin It