Malgorzata-SchwarzSzanowni Państwo!

Jest mi niezmiernie miło przywitać Państwa na nowej stronie internetowej Gminy Kołbaskowo, która w takiej formie będzie odtąd naszą wizytówką. Poprzednia wersja strony funkcjonowała od 2008 roku i wymagała dostosowania do aktualnych trendów. Nowa odsłona bardziej odpowiada oczekiwaniom internautów. Efektem zmian jest nie tylko nowa szata graficzna strony, ale także ułatwiona nawigacja oraz czytelność zamieszczanych treści.

Zdecydowana większość informacji zawartych na poprzedniej wersji została zachowana.
Miesięcznie witrynę gminną odwiedza ok. 20 tys. osób. W związku z tym, iż nasza witryna odwiedzana jest przez internautów z wielu krajów m.in. z Niemiec, USA, Szwecji, Norwegii, Francji, Hiszpanii, Rosji, Ukrainy itp., w najbliższym czasie pojawią się dwie dodatkowe wersje językowe strony: angielska i niemiecka. Kolejnym etapem będzie dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyrażam nadzieję, że nowy – internetowy wizerunek Gminy Kołbaskowo spodoba się Państwu. Ewentualne sugestie, propozycje i uwagi proszę kierować na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Zapraszam do odkrywania Gminy Kołbaskowo na nowo. A jest to GMINA WARTA ZACHODU….


Małgorzata Schwarz  – Wójt Gminy Kołbaskowo

Pin It