TVP Szczecin w Siadle Górnym

30 lipca 2013 r. świetlica wiejska w Siadle Górnym gościła ekipę TVP Szczecin. To już drugi obiekt, po świetlicy w Kurowie, oddany w Gminie Kołbaskowo niedawno do użytku, a który został wybrany do pokazania w programie TVP Szczecin. Nasza regionalna telewizja pokazuje promuje przykłady inwestycji gminnych przyczyniających się do rozwoju społeczności lokalnych, które zostały dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW).

Wizyta przedstawicieli TVP Szczecin, była jednocześnie nie lada wydarzeniem dla dzieci korzystających ze świetlicy. Szczerymi i spontanicznymi wypowiedziami, dzieci potwierdziły zasadność funkcjonowania świetlicy w Siadle Górnym. W ciepłych słowach wypowiadały się także na temat pani Kingi Gajewskiej prowadzącej świetlicę.

Całość inwestycji wyniosła ponad 485 tys. złotych, z tego prawie 40% zostało uzyskane przez Gminę Kołbaskowo z dofinansowania z PROW. Jest to jedna z trzech świetlic wiejskich oddanych przez Gminę Kołbaskowo do użytku w 2013 roku. Aktualnie budowana jest kolejna świetlica w Stobnie.

Według zapowiedzi realizatorów program zostanie nadany w sobotę 24.08.2013 r. o godz. 18.00 w TVP Szczecin.

telewizja

Pin It

Bądź na bieżąco