finał wośp

Przedstawiamy WOŚP-owy "rozkład jazdy" w Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu :
Sala widowiskowo-koncertowa:
10.00 - KINO ZACHÓD – „DAWID I ELFY”
12.00 - START SCENY – LICYTACJA
12.15 - SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU – TANIEC
12.20 - LICYTACJA
12.25 - SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU – ŚPIEW
12.30 - LICYTACJA
12.35 - SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU – ŚPIEW
12.40 - LICYTACJA
12.45 - SZKOŁA TAŃCA KEEP – TANIEC
12.50 - LICYTACJA
12.55 - SZKOŁA TAŃCA KEEP – TANIEC
13.00 - LICYTACJA
13.05 - SZKOŁA TAŃCA KATARZYNA PAWLAK – TANIEC
13.09 - LICYTACJA
13.13 - INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
13.17 - LICYTACJA
13.21 - PRZEDSZKOLE WYSPA MALUCHA – grupa I – TANIEC
13.25 - LICYTACJA
13.30 - SZKOŁA TAŃCA KATARZYNA PAWLAK – TANIEC
13.34 - LICYTACJA
13.38 - INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
13.43 - LICYTACJA
13.48 - PRZEDSZKOLE WYSPA MALUCHA – grupa II – TANIEC
13.52 - LICYTACJA
13.57 - SZKOŁA TAŃCA KATARZYNA PAWLAK – TANIEC
14.02 - LICYTACJA
14.06 - INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
14.10 - LICYTACJA
14.15 - MARTYNA ANTOSZCZAK – POKAZ TAŃCA SOLO – TANIEC
14.19 - LICYTACJA
14.23 - INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
14.27 - LICYTACJA
14.31 - UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SP 55 MAMMA MIJA – TANIEC
14.41 - LICYTACJA
14.45 - KARATA KYOKUSHIN UKS
15.00 - LICYTACJA
15.04 - INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
15.08 - LICYTACJA
15.12 - JAGODA I MACIEK – KONCERT
15.21 - LICYTACJA
15.25 - PRACOWNIA GITARY I PERKUSJI GOKSIR – MUZYKA GITARA+ PERKUSJA
15.34 - LICYTACJA
15.38 - SZKOŁA TAŃCA SZYK – TANIEC
15.48 - LICYTACJA
15.52 -GRUPA WOKALNA RETRO – ŚPIEW
15.56 - LICYTACJA
16.00 - FLINT DANCE SCHOOL – TANIEC
16.04 - LICYTACJA
16.08 - GRUPA NADODRZANKI
16.12 - LICYTACJA
16.17 - FLINT DANCE SCHOOL – TANIEC
16.21 - LICYTACJA
16.25 - GRUPA WOKALNA SIADLICZANKI
16.29 - LICYTACJA
16.34 - FLINT DANCE SCHOOL – ŚPIEW
16.39 - LICYTACJA
16.45 - PRACOWNIA WOKALNA GOKSIR
16.50 - LICYTACJA
16.55 - LOSOWANIE NAGRÓD – SIEMA ZDROWIE III
17.15 - LICYTACJA
17.20 - GRUPA UDERZENIOWA – POKAZ BĘBNIARSKI
17.40 - LICYTACJA
17.45 - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA POMERANIA – TANIEC
17.49 - LICYTACJA
17.50 - SZKOŁA TAŃCA KATARZYNA PAWLAK – grupa Latino – TANIEC
18.00 - LICYTACJA
18.05 - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI SZCZECIŃSKIEJ KRĄG – TANIEC
18.25 - LICYTACJA
18.25 - RENATO GALVÃO (Brazylia) – MINIKONCERT GITAROWY LATINO
18.35 - LICYTACJA
18.39 - BLOCO POMERANIA – MUZYKA BĘBNIARSKA LATYNOAMERYKAŃSKA
19.09 - LICYTACJA
19.15 - TIME TO EXPRESS – KONCERT
19.45 - LICYTACJA
19.50 - ŚWIATEŁKO DO NIEBA – pokaz taneczno-piroteczniczny
21.00 - HOUSE OF DEATH – KONCERT
-----------------------------------------
Cześć basenowo-sportowa:
SALA FITNESS:
13.00 - Zumba (zapisy)
14.00 - Hip-Hop (zapisy)
14.45 - Latino (zapisy)
15.30 - Trampoliny (zapisy)
16.15 - Step senior (zapisy)
17.00 - Zumba Strong (zapisy)
17.45 - Step (zapisy)
18.45 - Sexy Dance (zapisy)
SIŁOWNIA:
15.00 - Trening obwodowy (zapisy)
16.00 - Konkurs - wyciskanie sztangi
BASEN:
09.00-10.00 - zabawy wodne dla dzieci
16.00-18.00 - Maraton Aqua (zapisy)
DZIEWOKLICZ:
9.30 - Morsowanie (zapisy)
------------------------------------------
Dodatkowo w ciągu dnia wiele atrakcji:
- pokazy harcerskie
- pokazy pierwszej pomocy
- jazdy quadami
- wystawy artystyczne
- malowanie buziek
- kącik dla dzieci
- Kiermasz Książki Przeczytanej
- Kiermasz Płyty Przesłuchanej
- wystawcy
- mnóstwo słodkości
- i wiele wiele innych

Śledź informacje na bieżąco w serwisie Facebook >>

 

 

 

Pin It

Bądź na bieżąco