nowy partner kkm

Kołbaskowska Karta Mieszkańca, to program realizowany przez Gminę Kołbaskowo. Przystąpił do niego kolejny partner - Kebab & Grill "KEPS" w Warzymicach.
- Posiadanie karty mieszkańca uprawnia do korzystania z ulg, rabatów i zniżek na różne usługi i produkty. Dzięki niej mieszkańcy zyskują więcej możliwości spędzania wolnego czasu w naszej pięknej gminie – mówi Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo.


Nasz nowy partner programu oferuje 10% zniżki na cały asortyment. Wystarczy okazać kartę mieszkańca. „Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle” - to dewiza, która przyświeca właścicielom restauracji. Jak zapewniają, ta restauracja przeniesie fast food oraz nasze kubki smakowe na znacznie wyższy poziom.

Przypomnijmy wcześniejszych partnerów. To Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu (niższa cena dla posiadaczy KKM od ceny podstawowej na wydarzenia); Fun Fit Studio (niższa cena na zajęcia w GOKSiR); Restauracja "Rucola" w GOKSiR (10% zniżki na produkty własne - dania, ciasta, kawa); Master Oriental Food, Warzymice 44a/1 (15% zniżki); Raste Rafał Strzykała - Rajkowo 20 (10% zniżki na meble standardowe); Mobilne Usługi Podologiczne - Małgorzata Chołuj (10% zniżki na zabiegi podologiczne, dojazd do klienta gratis, co trzeci zabieg maseczka regeneracyjna na stopy gratis); Leroy Merlin (specjalna oferta antysmogowa: 5% rabatu na zakup nowego pieca gazowego jedno lub dwu-funkcyjnego; 15% na elementy wymiany instalacji grzewczych, elementy kominowe i podłączeniowe, tu termin obowiązywania zniżki – do 30.06.2021).


Kołbaskowska Karta Mieszkańca, to program skierowany do mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy do wnioskowania o wydanie karty. Wniosek znajdźmy na stronie kolbaskowo.pl lub w urzędzie gminy. Wypełniony dokument należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy w Kołbaskowie lub przesłać za pomocą profilu zaufanego lub operatora pocztowego.

Mieszkaniec niezameldowany na terenie Gminy Kołbaskowo dołącza do wniosku pierwszą stronę formularza PIT lub ZAP3 (część bez dochodów), w którym w rubryce zamieszkania podany jest adres na terenie Gminy Kołbaskowo. Czas oczekiwania na wydanie karty wynosi do 30 dni. O dacie odbioru karty, wnioskodawca zostanie powiadomiony smsem lub mailem.

 

Pin It

Bądź na bieżąco