Kołbaskowska wyprawka

„Kołbaskowska wyprawka”

Narodziny dziecka to przełomowy moment w życiu każdej rodziny, który przynosi radość, ale wiąże się także z nowymi obowiązkami i wyzwaniami.

Dla lokalnej społeczności to również radosny moment, ponieważ w ten sposób powiększa się i staje się pełniejsza.

Właśnie dlatego, chcąc wyrazić radość z przyjścia na świat każdego nowego mieszkańca Gminy Kołbaskowo, rusza gminny program „Kołbaskowska wyprawka”. W ramach programu każdy nowonarodzony maluszek, który zostanie zameldowany na terenie gminy Kołbaskowo, otrzyma powitalny prezent. Jest to kilka przedmiotów opatrzonych specjalną grafiką, które śmiało mogą stanowić dla dziecka pamiątkę przypominającą miejsce urodzenia. Ta mała istota, która od narodzin staje się wartościową częścią naszej gminnej społeczności, niech się z nią zawsze z dumą utożsamia. 
„Kołbaskowska wyprawka” składa się z:
•  Personalizowanej metryczki urodzenia (do wyboru jedna z czterech wersji kolorystycznych)
•  Bawełnianego body niemowlęcego
•  Bawełnianego śliniaka
•  Bawełnianej, dużej torby wielokrotnego użytku
•  Listu gratulacyjnego


Aby otrzymać wyprawkę rodzic musi w terminie do 6 miesięcy od daty urodzenia się dziecka złożyć wniosek do Urzędu Gminy Kołbaskowo
Może zrobić to osobiście, mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., poprzez e-puap lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

Szczegóły i wzór wniosku znajdziecie Państwo w regulaminie.


Zachęcamy do przystąpienia do akcji!

Pin It

Bądź na bieżąco