Szanowni Mieszkańcy!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym rozprzestrzeniającym się koronawirusem uprzejmie informujemy, iż w trosce o zdrowie naszych pracowników oraz mieszkańców Gminy, w ślad za wprowadzonymi wcześniej ograniczeniami dotyczącymi obsługi interesantów, w kwietniu br., nie zostanie przeprowadzony odczyt wodomierzy. Odbiorcy naszych usług, w kwietniu br. otrzymają fakturę zaliczkową w wysokości takiej samej co w poprzednim okresie rozliczeniowym. Powstałe z tego tytułu  ewentualne nadpłaty bądź niedopłaty rozliczone zostaną przy okazji następnego odczytu.


Mając również na uwadze możliwe ograniczenia dystrybucji faktur, bardzo prosimy o skorzystanie z możliwości otrzymywania faktury drogą elektroniczną. Wniosek do pobrania i wysłania poprzez naszą stronę www.zwik.kolbaskowo.pl w zakładce Dla Klienta, wiersz e-faktura.
Przypominamy również, że kasa naszego zakładu jest nieczynna do odwołania i w związku z tym,  prosimy o dokonywanie wpłat przelewami drogą elektroniczną.
Jednocześnie zapewniamy, że ciągłość dostaw wody i nieprzerwanego odbioru ścieków jest naszym priorytetem. Prosimy o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji oraz spokojne reakcje w wypadku pojawienia się zdarzeń kryzysowych. Działa całodobowy telefon alarmowy 91 3116176, a nasi pracownicy dbają o sprawność działania urządzeń. Dostarczana do Państwa domów woda jest obligatoryjnie uzdatniana, okresowo dezynfekowana i podlega regularnej kontroli.                                

 

Pin It
Załączniki:
Download this file (informacja-ZWiK.pdf)informacja-ZWiK.pdf

Bądź na bieżąco