gminny osrodek kultury

Ponad tysiąc osób odwiedziło podczas dnia otwartego Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Kompleks bardzo się podobał.

- Wrażenie na odwiedzających robi sala widowiskowa, bardzo podoba się część basenowa, także boiska i wybiegi dla psów, a hitem dla najmłodszych jest górka - powiedział jeden z wolontariuszy.

Pierwsi chętni pojawili się w budynku głównym GOKSiR w Przecławiu już przed południem. Pierwszą grupę oprowadzał dyrektor placówki Mariusz Skóra. Zaczął od sali widowiskowej.

- Tutaj odbywać się będą koncerty, spektakle, także seanse kinowe - opowiadał pan Mariusz.

Po chwili zaprowadził grupę na scenę i do pomieszczeń za sceną, gdzie znajdują się także garderoby. Wychodząc do holu grupa spotkała Małgorzatę Schwarz, wójta Gminy Kołbaskowo. Po chwili rozmowy, podczas której pani wójt przyjmowała gratulacje za realizacje inwestycji, grupa udała się do pomieszczeń dydaktycznych na parterze, następnie do części basenowej.

- Bardzo pięknie to wygląda, ten basen to prawdziwa rewelacja - mówili zwiedzający. Grupa następnie weszła do pomieszczeń pod ziemią, pod basen i jacuzzi, a później na pierwsze piętro, gdzie znajdują się m.in. kolejne pomieszczenia dydaktyczne. Po kilku minutach wszyscy wyszli na zewnątrz budynku głównego, gdzie oglądali boiska, korty, plac zabaw, skate park oraz wybiegi dla psów.

- Rewelacja. Piękne miejsce! Robi wrażenie - komentowali mieszkańcy.

- Gratuluje decyzji i odwagi w realizacji takiej inwestycji. To świetne miejsce, którego nam brakowało. Najbardziej cieszy mnie basen, teraz nie będę musiała jeździć z dziećmi do Szczecina - powiedziała pani Kasia z Przecławia, która na dzień otwarty przyszła z dziećmi.

- Obiekt robi wrażenie. Ja najbardziej czekam na koncerty, które odbędą się w środę i czwartek. To fajne uczucie, kiedy koncerty tak znanych zespołów będą się odbywać raptem kilka kroków od domu - cieszył się Kuba z Warzymic.

 

Cała galeria zdjęć >>

------------------

13.09.2019

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć i zwiedzić cały Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zapraszamy serdecznie w niedzielę, 15 września od godziny 12 do 15. Kadra GOKSiR z wolontariuszami będzie oprowadzała po wszelkich zakamarkach kompleksu - wejdziemy i zajrzymy wszędzie tam, gdzie poniedziałkowi (a w poniedziałek pierwszy dzień wielkiego otwarcia, czyli tygodniowy Przecław Festiwal 2019) goście nie będą mogli :-) To jedyna taka okazja.

Liczymy na liczne Państwa przybycie w niedzielne południe. Będzie można poczuć się jak operator nagłośnienia i oświetlenia profesjonalnej sceny, zajrzeć za kulisy, ułożyć playlistę dla użytkowników basenu, siłowni czy sali fitness, zaśpiewać na scenie do profesjonalnego sprzętu i nagrać swoje ulubione hity, sprawdzić w kotłowni ciśnienie na zaworach :-) a nawet wejść pod basen. Kto ma deskorolkę lub dobre rolki zapraszamy z naszymi "przewodnikami" na skatepark, "psiarzy" ze swoimi czworonogami na wybiegi dla psów, rodziców ze swoimi pociechami na place zabaw, amatorów koszykówki ze swoimi piłkami na boiska.

Pin It

Bądź na bieżąco