gminny osrodek kultury

Aktualizacja 27.05.2020

GOKSiR od 1 czerwca uruchamia telewizję online >>

 

 

17.05.2020

Informacja ze strony Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji:

Szanowni Państwo, z wielką radością informujemy, że od poniedziałku (18.05.) kompleks GOKSiR wznawia swoją działalność (jeszcze w ograniczonym zakresie ale będzie to już namiastka normalności).

Od godziny 09.00. zostają otwarte bramki wejściowe na teren kompleksu - tym samym wracamy do stałych godzin działalności kompleksu przez 7 dni w tygodniu (08.00. - 22.00). WAŻNE! Na teren nie będzie można jednak wjechać samochodem! Przy bramkach znajdują się automaty z płynem dezynfekcyjnym - zobowiązujemy każdego przy wejściu i wyjściu o dezynfekcje rąk. Na terenie kompleksu obowiązkowo poruszmy się w maseczkach. Maseczki będzie można zdjąć po wejściu na konkretną arenę sportową, do restauracji lub do konkretnej sali zajęciowej.

Od 18.05. dostępne będą dla Państwa (z zachowaniem reżimu sanitarnego):
- wszystkie obiekty sportowe zlokalizowane na tyłach głównego budynku GOKSiR w tym skatepark
- wybiegi dla psów
- restauracja Rucola food&coffee
- sala sportowa Fun Fit Studio

Od 18.05. wznawiamy zajęcia i ćwiczenia w części kulturalno-artystycznej. Wracamy do planu zajęć, który obowiązywał od stycznia 2020r. - instruktorzy skontaktują się z każdym uczęszczającym wcześniej na konkretne zajęcia.

W dalszym ciągu wstrzymane są wydarzenia kulturalno-artystyczne, działalność kina oraz w dalszym ciągu obowiązuje zakaz wejścia na plac zabaw.

Do budynku głównego (wejście "A") będą wpuszczani tylko uczestnicy zajęć wskazani przez instruktorów. Restauracja posiada swoje osobne wejście zaś część sportowa Fun Fit Studio to wejście "B".

 

28.02.2020

Nowy projekt - Przecławskie Wtorki Filmowe! - w Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

W każdy wtorek o godzinie 19.30. ambitne i ciekawe projekcje filmowe w studyjnej atmosferze. Bilety: 10 zł oraz 8,50 zł dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca. Marzec zapowiada się niezwykle oryginalnie, więc nie może Was zabraknąć:)

Szczegóły na nowym fanpejdżu Kino GOKSiR Przecław - znajduje się tam także repertuar familijnych poranków filmowych.

 

07.02.2020

W załączeniu publikujemy plan zajęć ruchowych i zajęć na basenie.

 

 

30.12.2019

Zapraszamy na lodowisko w GOKSiR!

 

Szczegóły tutaj >>

20.12.2019

Na stronie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu trwają licytacje internetowe przedmiotów podarowanych przez osoby prywatne, instytucje i przedsiębiorstwa na rzecz 28. Finału WOŚP w Gminie Kołbaskowo (Finał 12.01.w GOKSiR w Przecławiu).
Więcej informacji TUTAJ >>

---

Wójt Gminy Kołbaskowo oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci na zajęcia Ferie 2020 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Więcej informacji TUTAJ >>

----

 Grudniowy harmonogram wydarzeń w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji a także informacja o seansach filmowych za "piątaka" w załączeniu.
----

Zapraszamy do udziału w zajęciach w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.
W załączeniu grafik zajęć, zachęcamy także do polubienia fanpage GOKSiR w serwisie Facebook, aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami.

Kontakt GOKSiR:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
telefonicznie pod nr 792 245 230

www.goksir.kolbaskowo.pl

 

Przypominamy, że Familijne Poranki Kinowe w GOKSiR Przecław na stałe weszły do repertuaru- dwa seanse w każdą sobotę - o godzinie 10.00. i 12.00. Wstęp to symboliczne 5 zł :-)
Bilety dostępne w recepcji GOKSiR. (WAŻNE! Na naszych seansach obowiązuje całkowity zakaz spożywania posiłków (w tym popcorn, chipsy, itp.) oraz wszelakich napojów)

Więcej informacji >>

 

Pin It

Bądź na bieżąco