zdjęcie radiowozu

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Kołbaskowie prowadzą działania w ramach opracowanych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych.

- Plan działań priorytetowych to narzędzie, które ma uspołecznić i poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie służbowym - tłumaczy asp. sztab. Dariusz Podhajny, kierownik Posterunku Policji w Kołbaskowie. - Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji, debat, bieżącej analizy zagrożeń oraz w oparciu o Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dlatego dla każdego rejonu dzielnicowego ustalony jest zakres działań priorytetowych, które wynikają ze specyfikacji rewiru i problemów zgłaszanych przez mieszkańców. Takie plany realizowane są w cyklach półrocznych. Każdy może sprawdzić co w jego najbliższym rejonie i okolicy należy do zadań priorytetowych dzielnicowego - dodaje policjant.

➡️ Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 11

W okresie od 01.03.2019 do 31.08.2019 sierż. sztab Marcin Binkowski prowadzi systematyczną kontrolę w rejonie posesji nr 25 (okolice kościoła) celem wyeliminowania lub ograniczenia przypadków spożywania alkoholu, zaśmiecania i zanieczyszczania oraz zakłócania ładu i porządku

➡️ Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 12

W okresie od 01.03.2019 do 31.08.2019 sierż. sztab Łukasz Czapczyk prowadzi systematyczną kontrolę w rejonie wałów przeciwpowodziowych na Kanale Kurowskim w m. Ustowo, celem wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem polegającymi na spożywaniu alkoholu zanieczyszczanie terenu oraz niszczenie wałów przez pojazdy mechaniczne.

➡️ Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 13

W okresie od 01.03.2019 do 31.08.2019 sierż. sztab Marcin Binkowski prowadzi systematyczną kontrolę w rejonie przystanku autobusowego Rosówek Granica linii 70 i 81, w okolicy adresu Rosówek 17, celem wyeliminowania lub ograniczenia przypadków spożywania alkoholu, zaśmiecania i zanieczyszczania oraz zakłócania ładu i porządku.

Pin It

Bądź na bieżąco