bal  seniora

Było wspaniale, świetna zabawa, już czekamy na kolejną edycję - mówili zgodnie uczestnicy wczorajszego Balu Seniora 2019, którym, jak widać na zdjęciach, uśmiechy nie schodziły z twarzy:)

Na balu bawiło się ponad 250 seniorów z Gminy Kołbaskowo, najwięcej przyjechało z Przecławia i Stobna. – Zawsze bawimy się tu świetnie. To też okazja do spotkania się ze znajomymi. Taki bal to strzał w dziesiątkę – mówili z uśmiechem.

Oprawę muzyczną zapewniała znana już w regionie grupa Electro Boogie, która prezentowała największe szlagiery zagraniczne i polskie, od "Sempre Sempre" Al Bano & Romina Power, przez niezmiennie popularną od lat piosnkę "Przez Twe Oczy Zielone" zespołu Akcent, po hity Maryli Rodowicz z nieśmiertelnym "Wsiąść do pociągu byle jakiego" i Haliny Frąckowiak z żywiołowym "Papierowym Księżycem".

Bal Seniora, na który zaprosiła seniorów Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo, ma już swoją historię. Tegoroczna edycja była już dziewiątą. Bawiono się tym razem w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej, który zlokalizowany jest w Dobrej. Uczestników balu na miejsce oraz z powrotem do domów zawiozły wynajęte przez Gminę Kołbaskowo autokary.

Galeria ponad setki zdjęć dostępnia jest w serwisie Facebook >>

bal seniora

bal seniora

bal seniora

Pin It

Bądź na bieżąco