wspolne morsowanie

Aktualizacja 19 lutego 2019:

Zimne kąpiele w Moczyłach będą organizowane o stałych porach. - Wszystkich chętnych zapraszamy we wtorki na godz. 19 oraz w niedziele na godz. 11. To będą stałe godziny Moczylskich Morsowań - informuje Iwona Nitsche z Moczył, członkini Szczecińsko-Polickiego Klubu Morsy. - Cieszymy się, że stale przybywają nowe osoby i zapraszamy nowicjuszy

Pierwsza duża wspólna zimna kąpiel w Moczyłach miała miejsce na początku lutego. Jak się bawiono? Zobaczcie sami https://bit.ly/2BILoP9

 

______________________________________

7.02.2019

Zapowiada się gorąca impreza w niedzielę 10 lutego w Moczyłach. Dziewczyny z grupy Kobiece Bieganie oraz kochająca zimne kąpiele Iwona Nitsche zachęcają do wspólnej zabawy:)

______________________________________
Morsowanie pierwszy raz może okazać się trudne, ale z każdym kolejnym wejściem do wody, ciało coraz bardziej przyzwyczaja się do zimna. Kto nie miał możliwości jeszcze tego spróbować, w najbliższą niedzielę pod okiem doświadczonego morsa może się przekonać jakie to doświadczenie. Po kąpieli organizatorzy zapraszają na grzane wino i kiełbaski z ogniska:-)
Szczegóły w wydarzeniu w serwisie Facebook >>

KIEDY? 10 LUTEGO 2019 (niedziela) godz. 11.00
GDZIE? Moczyły na końcu drogi przy Odrze
KTO? Wszyscy chętni bez względu na płeć i wiek:-)

 

Aktualizacja 11.02.2019

Jak było?

Nie zabrakło morsów doświadczonych, byli też debiutanci. Wszyscy morsowali pod okiem Iwony Nitsche, członkini klubu Morsy Szczecin - Police. A po kąpieli prawdziwa uczta, czekały grzane wino i kiełbaski z ogniska.

- Zabawa była wspaniała, planujemy kolejne - mówi pani Arleta z grupy Kobiece Bieganie, która wysłała nam zdjęcia z niedzielnej imprezy. Bardzo za nie dziękujemy.
Więcej zdjęć w serwisie Facebook >>

wspolne morsowanie

Pin It

Bądź na bieżąco