swiateczna iluminacja

Świąteczny prezent stanie na skate parku w Przecławiu. - Instalacja ma się rozpocząć pod koniec listopada - mówi Marcin Araszkiewicz z firmy Multidekor. Będzie z nami około dwóch miesięcy.

- Ma ponad trzy metry wysokości, lśni i skrzy białym światłem, opasana elegancką złotą wstążką z pewnością przykuje wzrok mieszkańców i wywoła uśmiech na dziecięcych buziach - mówi Marcin Araszkiewicz.

Taka świąteczna iluminacja w kształcie gwiazdkowego prezentu rozświetli Gminę Kołbaskowo w czasie najbliższych świąt.

Jak to się stało, że taka świąteczna iluminacja pojawi się w naszej gminie?

W Poznaniu kilka miesięcy temu miał miejsce Kongres Gmin Wiejskich, na którym naszą gminę reprezentowała wójt Małgorzata Schwarz. Pojawili się na nim także przedstawiciele ponad stu innych polskich gmin wiejskich. Była także firma Multidekor z Piastowa pod Warszawą, która zajmuje się iluminacjami i w ramach promocji wylosowała jedną z gmin, w której zainstaluje świąteczną iluminację. Wylosowano Kołbaskowo

Pin It

Bądź na bieżąco