konkurs dziedzictwo kulinarne

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach,
zapraszają do udziału w XVIII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.


Konkurs odbędzie się 12 maja 2018 r.  w Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Konkurs podzielony jest na dwie główne kategorie: na najlepszy regionalny produkt żywnościowy i na najlepszą potrawę regionalną.

W kategorii na najlepszy regionalny produkt żywnościowy, zgłoszenia należy przesyłać do Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 91 561 37 00 wew. 02.

W kategorii na najlepszą potrawę regionalną, zgłoszenia należy przesyłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Wydział Rolnictwa i Rybactwa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 91 44 10 203.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić zgłoszenie (w załączeniu) i przesłać do poszczególnych organizatorów do dnia 20 kwietnia 2018 r.

Szczegóły  udziału w konkursie określają regulaminy (w załączeniu).

Informacje  nt. konkursu dostępne są również na stronie www.wrir.wzp.pl  

 

Pin It

Bądź na bieżąco