informacja

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Polickiego do wzięcia udziału w konkursie pt."CO chcesz? Nie, dziękuję, chcę żyć!”, którego organizatorami są: Powiat Policki i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Konkurs organizowany jest w ramach działań prewencyjnych na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Jego celem jest zwrócenie uwagi na szczególne zagrożenie, jakie niesie za sobą tlenek węgla zwany popularnie „czadem” oraz sposoby zabezpieczenia się przed utratą zdrowia lub życia w wyniku jego działania.

Partnerami konkursu są: Gmina Dobra, Gmina Kołbaskowo, Gmina Nowe Warpno oraz Gmina Police.

Prawidłowo wypełnioną ankietę, należy złożyć do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach z siedzibą przy ul. Tanowskiej 4A w Policach, osobiście lub za pośrednictwem tradycyjnej poczty (liczy się termin wpływu do sekretariatu KP PSP w Policach) bądź elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 26 lutego 2018 r.

Losowanie 30 czujek tlenku węgla odbędzie się 27 lutego 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału w konkursie.  Szczególowe informacje (wraz z regulaminem) znajdują się na stronie: http://policki.pl/wygraj-czujke-czadu/

Pin It

Bądź na bieżąco