informacja

Są jeszcze środki w Programie Społecznik w subregionie, do którego należy Gmina Kołbaskowo. Społecznik to wojewódzki Program służący realizacji inicjatyw na rzecz mieszkańców naszego województwa. 
Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 2 sierpnia o godz. 16.00 w świetlicy w Kołbaskowie (Kołbaskowo 87). Na spotkaniu Animatorka lokalna Programu Społecznik
Miasto Szczecin i Miasto Świnoujście powie więcej o tym, na czym polega Program, jak włączyć do jego realizacji mieszkańców oraz jak napisać wniosek.
 
Od lipca wiele zachodniopomorskich organizacji cieszy się realizacją działań na rzecz mieszkańców swoich terenów. Wnioski w Programie Społecznik nie są trudne, a sam program pozwala na realizację przeróżnych inicjatyw na rzecz mieszkańców (spotkania integracyjne, warsztaty, szkolenia, wyjazdy, upiększanie swoich miejscowości i wiele, wiele innych).
 
Termin na złożenie wniosków upływa 21 sierpnia, jest zatem jeszcze wiele czasu, aby swoje pomysły przelać na papier i postarać się o ich dofinansowanie.
 
Spotkajmy się - zapraszam serdecznie!

Pin It

Bądź na bieżąco