informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Policach serdecznie zaprasza osoby bezrobotne i poszukujące pracy do udziału w VIII Kiermaszu Pracy w Gminie Kołbaskowo pn. „Wiele dróg kariery. Jeden początek”, który odbędzie się 30.09.2016 r. w godzinach 11.00-14.00 w Zespole Szkół w Przecławiu, Przecław 27a.

 

Kiermasz umożliwia bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą, jest także szansą, na dotarcie do całego spektrum możliwości zatrudniania – podczas kiermaszu można będzie się zapoznać nie tylko z krajowymi ofertami, ale także z ofertami pracy z Urzędu Pracy w Pasewalku w Niemczech. Osoby szukające możliwości podniesienia swoich kwalifikacji będą mogły zapoznać się z ofertą edukacyjną i szkoleniową, będzie także możliwość porozmawiania z ekspertami z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy czy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.
 

Firmy tworzące miejsca pracy, rekrutujące pracowników, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę bądź nawiązać kontakty biznesowe z innymi przedsiębiorstwami podczas kiermaszu, proszone są o kontakt z Alicją Fedorowicz z Powiatowego Urzędu Pracy w Policach, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 91 312 32 16.

Udział w kiermaszu jest całkowicie bezpłatny.

Organizatorami tegorocznego Kiermaszu są: Wójt Gminy w Kołbaskowie oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Pin It

Bądź na bieżąco