Zapraszamy przedsiębiorców, osoby fizyczne, stowarzyszenia do zgłaszania chęci udziału w:
1) VI Targach Regionalnych „Kiełbaskowo w Kołbaskowie” w dniu 25 czerwca 2016 r. (sobota) w Gospodarstwie Agroturystycznym w Smętowicach,
2) Dożynkach Gminnych w dniu 27 sierpnia 2016 r. (niedziela) w Kołbaskowie.

Imprezy te cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy Kołbaskowo i  sąsiednich gmin, a także mieszkańców Szczecina. Do łask wracają produkty wytwarzane według starodawnych receptur oraz tradycyjne i zdrowe potrawy z danego terenu. Konsumenci szukają również pamiątek wykonywanych przez lokalnych twórców i producentów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z p. Kamilą Wyrębską-Krzywdzińską pod nr telefonu 91 311 95 10 wew. 41 lub 665 609 604. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Kołbaskowo do pokoju nr 18. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z wrażaniem zgody na uczestnictwo w imprezach. Pierwszeństwo w rezerwacji miejsca będą miały osoby i podmioty działające na terenie Gminy Kołbaskowo.

Pin It

Bądź na bieżąco