Informujemy, że pod adresem:

http://ankieta_domki_jednorodzinne_som.atmoterm.pl

została uruchomiona ankieta, która ma posłużyć do przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł ciepła w domkach jednorodzinnych. Ankieta ta została sporządzona w celu skalibrowania wskaźników, przyjętych do obliczeń bilansów emisji na terenie SOM.

Powyższa ankieta będzie aktywna pod wskazanym linkiem do końca czerwca 2015 r.

Ponadto informujemy, że Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego uruchomiło stronę internetową dedykowaną dla potrzeb wymiany informacji i wiedzy w zakresie projektu pn. „Zintegrowany Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego” , który realizowany jest w ramach działania 9.3. Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej, priorytetu IX Infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku i efektywność energetyczna. Z zawartością strony można zapoznać się klikając na link: http://pgn-som.szczecin.pl/. Na stronie tej zostaną również zamieszczone materiały szkoleniowe dotyczące realizowanego projektu.

Z poważaniem
Zespół projektowy PGN

ATMOTERM S.A.
ul. Łangowskiego 4; 45-031 Opole
tel.: 077/44 11 590; fax: 077 44 26 695
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.atmoterm.pl

Pin It

Bądź na bieżąco