herbWójt Gminy Kołbaskowo ogłasza konsultacje w sprawie programu współpracy gminy Kołbaskowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2014 r.


Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowym i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Kołbaskowo do zapoznania się
z projektem programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2014 oraz do zgłaszania ewentualnych uwag i opinii wraz z uzasadnieniem do Pani Kamili Wyrębskiej-Krzywdzińskiej (pok. nr 18) lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 listopada 2013 r.

Konsultacje przeprowadza się w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które odbędzie się dnia 18 listopada 2013 r. o godz. 16.00  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kołbaskowo.

Program współpracy  jako załącznik do pobrania.

Pin It

Bądź na bieżąco