informacja

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 13 października.

Szczegóły w załączonym dokumencie.

herb gminy kołbaskowo

KOMUNIKAT  WÓJTA GMINY KOŁBASKOWO z dnia 14 sierpnia 2019 r.  w sprawie wyznaczenia liczby miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych dotyczących wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Czytaj więcej...

straz gminna

Uwaga! W dniach: 15-go i 16-go sierpnia straż gminna będzie nieczynna.

dolina dolnej odry 2019 plakat

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie kulturalne Dolina Dolnej Odry - już 31 sierpnia, jak zawsze w Moczyłach. Szczegóły wkrótce, a póki co, śledźcie wydarzenie w serwisie Facebook >>

informacja

W załączeniu przedstawiamy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w tygodniu 12.08 – 17.08.2019 roku. W związku z przypadającym dniem wolnym od pracy 15 sierpnia, tego dnia odpady nie będą odbierane (odbiór za czwartek nastąpi w piątek, odbiór za piątek - w sobotę). Szczegóły w harmonogramie.

dom kultury przecławiu

Szanowni Państwo, uroczyste otwarcie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji już niebawem.
Poszukujemy kilkunastu Wolontariuszy z terenu gminy Kołbaskowo do pomocy w trakcie tygodnia otwarcia GOKSiR‼
Gwarantujemy transport na terenie całej gminy, wikt, opierunek, przeszkolenie, pracę na rzecz nowej i nowoczesnej instytucji ‼
W zamian za pomoc Wolontariusze otrzymają bezpłatne wejściówki na wszystkie wydarzenia w ośrodku kultury do końca 2019 roku. A i zapewne inne benefity
WARUNEK!!! Minimalny wiek Wolontariusza to 16 lat (za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych).
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści prosimy wpisać imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, wiek).
Z góry bardzo dziękujemy za pomoc!

najem kortów tenisowych

Ogłoszenie o pisemnym przetargu ofertowym na najem kortów tenisowych w celu prowadzenia działalności sportowej na terenie ośrodku kultury w Przecławiu.

Przedmiotem przetargu jest oddanie w najem, na okres 2 lat z możliwością przedłużenia, kortów tenisowych w celu prowadzenia działalności sportowej na terenie budowanego ośrodka kultury w Przecławiu.

Termin otwarcia ofert - 20 sierpnia 2019.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.bip.kolbaskowo.pl/index.php?id_kat=319

ogłoszenie o przetargach

Ogłoszenie o pisemnym przetargu ofertowym na najem lokalu użytkowego w celu prowadzenia działalności sportowo-rekreacyjnej w ośrodku kultury w Przecławiu.

Przedmiotem przetargu jest oddanie w najem, na okres 2 lat z możliwością przedłużenia, lokalu użytkowego w celu prowadzenia działalności sportowo-rekreacyjnej w budynku budowanego ośrodka kultury w Przecławiu. Lokal ma spełniać centrum fitness z dostępem do siłowni, basenu, sauny, jacuzzi.

Termin otwarcia ofert - 20 sierpnia 2019.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.bip.kolbaskowo.pl/index.php?id_kat=319

 

 

herb gminy kołbaskowo

Informujemy, że w dniu 16 sierpnia 2019 r. Urząd Gminy Kołbaskowo będzie nieczynny. Informacja Wójta w załączeniu.

kolbaskowska karta mieszkanca

Uruchomiony został program Kołbaskowska Karta Mieszkańca, realizowany przez Gminę Kołbaskowo skierowany do mieszkańców naszej gminy. Posiadanie karty mieszkańca uprawnia do korzystania z ulg, rabatów i zniżek na różne usługi i produkty. Dzięki niej, zyskacie Państwo jako mieszkańcy jeszcze więcej możliwości spędzania wolnego czasu na terenie naszej pięknej gminy.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca
 

inwestycje w realizacji zródło facebook

Aktualizacja 31.07.2019

- Obecnie trwa uzyskiwanie decyzji zezwalającej na budowę obwodnicy Przecławia i Warzymic, która pozwoli na przejęcie nieruchomości niezbędnych do wykonania inwestycji i rozpoczęcie związanej z tym procedury odszkodowawczej oraz rozpoczęcie robót budowlanych. W ciągu 14 dnia od wydania decyzji ZRID wykonawcy zostanie przekazany plac budowy i powinny rozpocząć się roboty.

Czytaj więcej...

budzet obywatelski zglos projekt

Już od 1 sierpnia możesz zgłosić swój projekt do Budżetu Obywatelskiego gminy Kołbaskowo na 2020 rok. Jeśli chcesz, aby gmina zrealizowała ciekawą inwestycję, która będzie służyć mieszkańcom, nie zastanawiaj się i podziel się swoim pomysłem. Do wydania mamy 1 milion złotych. Wspólnie zadecydujmy, na co wydamy te pieniądze!

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Zachodniopomorski Program Antysmogowy – dofinansowanie na wymianę pieca oraz termomodernizację budynku.
W związku z uruchomionym Zachodniopomorski Program Antysmogowy, Gmina Kołbaskowo planuje ubiegać się o dotację na dwa działania:
2.14 - Poprawę jakości powietrza (wymiana kotłów i pieców)
2.15 - Termomodernizację budynków jednorodzinnych*.

Czytaj więcej...

zakaz podlewania ogrodow

od 1 lipca br. wprowadzone zostało ograniczenie poboru wody do podlewania terenów zielonych w miejscowościach: Ustowo, Kurów, Siadło Dolne i Siadło Górne. Obowiązuje ono w godzinach 5.00 – 9.00 rano oraz 18.00 – 23.00 wieczorem.

Czytaj więcej...