Przypomnijmy, że pierwszy element BDO, czyli Rejestr-BDO został uruchomiony już w styczniu 2018 r. Obowiązkiem wpisu do rejestru objęte zostały m.in. podmioty wytwarzające, transportujące odpady oraz prowadzące ewidencję tych odpadów, jak również wprowadzający na terytorium kraju opakowania, produkty w opakowaniach oraz gospodarujący odpadami. Jednak są pewne wyjątki, które zwalniają z obowiązku rejestracji. Jakie podmioty nie podlegają temu obowiązkowi?

bombki warsztaty

Zapraszamy na WARSZTATY „BOMBKA CHOINKOWA” DLA DOROSŁYCH -  07.12.2019 r. godz. 10.00, w  Świetlicy w Smolęcinie.
Zapisów na warsztaty należy dokonywać poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej (w załączeniu).
Wypełnioną i podpisaną kartę należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy, Kołbaskowo 106, lub przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sp 10 w konkursie empika

Szkoła podstawowa nr 10 im. Leonida Teligi w Szczecinie prosi o wsparcie w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”, organizowanym przez Empik. Nagrodą jest 1000 książek  do szkolnej biblioteki o wartości 25 000zł. Obecnie szkoła SP10 zajmuje 14 miejsce spośród 440   głosujących szkół. Żeby wygrać musimy znaleźć się w pierwszej piątce.

Bądź na bieżąco