II Piknik Sportowo-Rekreacyjny

 

„W POGONI ZA BIELIKIEM”

 

bieg – rajd rowerowy – nordic walking

 

Zapraszamy całe rodziny

 

w niedzielę 26 maja 2013 r.

 

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w zawodach sportowych i zabawach rekreacyjnych, które odbędą się w ramach pikniku „W Pogoni za Bielikiem”.

BIEG GŁÓWNY:

 

II Bieg „W Pogoni za Bielikiem” – start o godzinie 10.30.

Trasa wyznaczona jest wzdłuż „Szlaku Bielika”:

Siadło Dolne – Moczyły – Kamieniec - Pargowo (11km).

Opłata startowa:

I termin: do dnia 20.05.2013 r. – 30 zł.

- wpłaty należy dokonać na konto GSKKF,RiIS „Spartakus” z dopiskiem „Wpisowe na ćwierćmaraton W pogoni za bielikiem”.

Nr konta do wpłaty: Alior Bank 92 2490 0005 0000 4530 6223 2268.

II termin: w dniu zawodów 50 zł.

- zgłoszenia osobiste w biurze zawodów zlokalizowanym w okolicach startu w Siadle Dolnym 26.05.2013 r. w godz. 8.30-10.00.

W ramach wpisowego zawodnicy otrzymają numer startowy z chipem, worek na depozyt rzeczy osobistych, a po ukończeniu biegu medal pamiątkowy. Puchary zostaną przyznane trzem najszybszym osobom w kategorii kobiet i mężczyzn. Dodatkowo przewidujemy wyróżnienia dla: najstarszego i najmłodszego uczestnika, a także dodatkowo dla najszybszych zawodników z Gminy Kołbaskowo. Dla wszystkich atrakcyjne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród osób startujących.

W ćwierćmaratonie mogą uczestniczyć osoby powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna prawnego.

Zgłoszenie do biegu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Rajd Rowerowy

Rowerzyści zmagać się będą z tym samym odcinkiem trasy co uczestnicy ćwierćmaratonu. Start godzina 10.00 w Siadle Dolnym. Podobnie, jak w roku ubiegłym, na trasie na zawodników będą czekały różne zadania sprawnościowe do wykonania, za które będą przyznawane punkty. Przypominamy, że rajd rowerowy nie ma charakteru wyścigu, a nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne. Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w rajdzie za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.

 

Nordic walking

Start marszu o godzinie 11.00 w Moczyłach (przy przystanku PKS) trasa: Moczyły – Kamieniec – Pargowo (ok. 6 km). Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Uczestnictwo w marszu jest nieodpłatne. Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w marszu za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.

 

Zapisy na „II Bieg w Pogoni za Bielikiem”, Rajd Rowerowy, Nordic Walking  pod linkiem: http://formularz.ultimasport.pl/151/index.php


Kibiców zapraszamy do Pargowa, gdzie odbędzie się piknik rodzinny. Dmuchane zabawki, kule wodne, euro bungee, to niektóre z atrakcji, które dla Państwa przygotowaliśmy. Szczególnie liczymy na obecność wszystkich Mam.

Tak bawiliśmy się w roku ubiegłym:

http://www.kolbaskowo.pl/index.php?view=category&catid=74&option=com_joomgallery

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z dojazdu na start biegu i rajdu rowerowego w Siadle Dolnym. Autokar odjeżdża o godzinie 9.20 z przystanku w Przecławiu (przy kościele).

 

Powrót ok. godziny 15 z boiska w Pargowie i przejazd do Siadła Dolnego i Przecławia.

Pin It

Bądź na bieżąco