Szanowni państwo,

Już tylko tydzień został na zgłoszenie swojego kandydata do Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Lider Ekonomii Społecznej 2014”!


informacjaNagrodę otrzymają osoby/podmioty, które swoimi działaniami, najpełniej realizują cele konkursu i w sposób szczególny przyczyniają się do wspierania ekonomii społecznej na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Podobnie jak przed rokiem, nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach:

  •     Samorząd przyjazny ekonomii społecznej.
  •     Podmiot ekonomii społecznej.
  •     Animator ekonomii społecznej (osoba fizyczna).


Zwycięzca każdej z kategorii otrzyma nagrodę w postaci statuetki „Lider Ekonomii Społecznej” i dyplomu okolicznościowego. Dodatkowo, w każdej kategorii zostaną przyznane po dwa wyróżnienia.

W Konkursie mogą uczestniczyć: samorządy, przedsiębiorcy, instytucje, organizacje pozarządowe, podmioty prowadzące działalność lub mający siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego, a także osoby fizyczne zamieszkałe i prowadzące działania na terenie województwa.

Zgłoszenia kandydatur należy przesyłać w terminie do dnia 18 września 2014 roku na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin lub osobiście dostarczyć do siedziby ROPS, ul. Starzyńskiego 3-4, p. III, pok. 321, Szczecin. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu. Zgłoszenia, które wpłyną po terminie, nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 października br. podczas Zachodniopomorskiego Forum Integracji Społecznej w Szczecinie.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy ROPS pod nr. tel. 91 42 53 635, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji o konkursie, zgłoszenie i regulamin na stronie: http://projektrops.wzp.pl/rops1/p-r-m-a-23879/n_aktualnosci.htm

bądź na stronie: http://kolbaskowo.pl/index.php/turysci/wydarzenia-i-imprezy/1357-konkurs-marszalka-wojewodztwa-zachodniopomorskiego-pn-lider-pomorza-zachodniego-edycja-2014

Pin It

Bądź na bieżąco