IV Policki Festiwal TEATRALNA ELIPSA KREATYWNOŚCI (TEK)
  im. Zygmunta Zdanowicza
01.05 – 04.05.2014r.


Będzie to czwarta edycja Festiwalu – tak wyjątkowego wydarzenia w naszym mieście. Nabór do udziału w Festiwalu– rozpoczęty!
Na scenie polickiego MOK- u przez trzy dni prezentować się będą polsko- niemieckie zespoły teatralne oraz profesjonalne zespoły i aktorzy będący mistrzami w dziedzinie monodramu czy pantomimy. Festiwal rozpocznie się kolorowym happeningiem na ulicach Polic, w którym udział może wziąć absolutnie każdy.
Polickiemu Festiwalowi towarzyszyć będą spotkania z aktorami, dyskusje, a także plenerowe koncerty i spektakle znanych artystów. Dotychczas w festiwalu uczestniczyli uznani i cenieni artyści, m.in.: Cezary Morawski, Joanna Szczepkowska, Wojciech Wysocki, Arkadiusz Buszko, Andrzej Pieczyński, Robert Kanaan i wielu innych.
Celem festiwalu jest prezentacja dorobku artystycznego teatrów nieprofesjonalnych z Polski oraz z Niemiec, inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej oraz promowanie przedsięwzięć teatralnych, kultury, obyczajów i trendów artystycznych, a przede wszystkim ciekawego i aktywnego stylu życia.
Festiwal składać się będzie z czterech podstawowych elementów programu: wspólnego happeningu, pracy warsztatowej wraz z pokazem powarsztatowym, artystycznych prezentacji amatorskich zespołów teatralnych z Polski oraz z Niemiec oraz bloków dyskusyjnych.
Regulamin oraz karty zgłoszeń dla zespołów dostępne są na www.mok.police.pl oraz www.tek.mok.police.pl
Zapraszamy do udziału w Festiwalu!
Szczegóły już wkrótce!

01 - 04 maja 2014r.

MOK Police
Ul. Siedlecka 1a 

72-010 Police
Koordynator:
Aleksandra Słowińska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 91 312 10 55, Fax: 91 312 76 65

Pin It
Załączniki:
Download this file (regulamin-IV-TEK.docx)regulamin-IV-TEK.docx

Bądź na bieżąco